Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Vattennymfer, signerad och daterad Max Walters 34, blyerts, 24x30 cm
Färgfläckar
192851
2013-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här