Max Walter Svanberg blyerts

Max Walter Svanberg blyerts
Max Walter Svanberg blyerts
Max Walter Svanberg blyerts
Max Walter Svanberg blyerts

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Vattennymfer, signerad och daterad Max Walters 34, blyerts, 24x30 cm

Färgfläckar

192851

2013-06-27