Ardy Strüver olja

Ardy Strüver olja
Ardy Strüver olja
Ardy Strüver olja
Ardy Strüver olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STRÜVER, Ardy (född 1939): "Drömkomposition", signerad och daterad Ardy 68, akryl på duk, 59x79 cm

192857

2013-06-27