Skrivbyrå Karl Johan 1800-tal
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-talats första hälft, Karl-Johan, fanérad i björk, låsbara lådor, nedfällbar skrivklaff med bakomvarande lådinredning, invändigt fanérad i mahogny, dekor av halvkolonner, höjd 93, 90x47 cm
Senare beslag, slitage
192859
2013-06-25