Sveriges Allmäna Konstförening

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

BÖCKER, Sveriges Allmäna Konstförening, diverse 18/1900-tal, snarlika blå hfrbd, bl a Carl Larsson som etsare med bifogad etsning, i kartong

Slitage

192867

2013-06-25