Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
BÖCKER, Sveriges Allmäna Konstförening, diverse 18/1900-tal, snarlika blå hfrbd, bl a Carl Larsson som etsare med bifogad etsning, i kartong
Slitage
192867
2013-06-25