Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄST, Dalarna, omkring 1900, polykromt bemålad, höjd 11, längd 12 cm
Slitage och skador
192868
2013-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här