Blyinfattade glas

Blyinfattade glas
Blyinfattade glas
Blyinfattade glas
Blyinfattade glas
Blyinfattade glas
Blyinfattade glas

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BLYINFATTADE GLAS, 3 st, 1900-talets början, bemålade med motiv av fåglar och blommor, ca 50x34 cm

En med skador. färgslitage

192885

2013-06-25