Kalle Berggren olja

Kalle Berggren olja
Kalle Berggren olja
Kalle Berggren olja
Kalle Berggren olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGGREN, Kalle, (född 1949): Villaområde, signerad och daterad -93, olja på duk, 92x121 cm

192888

2013-06-27