Sivert Lindblom akvarell

Sivert Lindblom akvarell
Sivert Lindblom akvarell
Sivert Lindblom akvarell
Sivert Lindblom akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDBLOM, Sivert (född 1931): Komposition, akvarell på papper, 35,5x38 cm,
PROVENIENS: Galerie Belle, Västerås, utställning 68, katnr 19

192902

2013-06-27