Byrå i rokokostil
2013-06-25
192928
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mahogny med intarsia, höjd 82, 100x53 cm, nyckel finns
Skiva med nagg, fanérskador