Oscar Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERSWÄRD, Oscar (1915-2002): "Blick mot omöjligheten", signerad och numrerad Oscar Reuterswärd 95/200, färglitografi, 42x61 cm

192929

2013-06-25