Friedrich Schröder-Sonnenstern färgkrita
2013-06-27
192932
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SCHRÖDER-SONNENSTERN, Friedrich (Tyskland 1892-1982):
"Der Mondkritiker", signerad och daterad FS Sonnenstern 196?, färgkrita på papper, 91x62 cm.