Friedrich Schröder-Sonnenstern färgkrita

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SCHRÖDER-SONNENSTERN, Friedrich (Tyskland 1892-1982):
"Der Mondkritiker", signerad och daterad FS Sonnenstern 196?, färgkrita på papper, 91x62 cm.

192932

2013-06-27