Buddha i trä

Buddha i trä
Buddha i trä
Buddha i trä
Buddha i trä
Buddha i trä
Buddha i trä

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHA, skuren i trä, 1900-tal, sydost asien, bemålad, detaljer i glas, höjd 70 cm inkl fot

Skador

192946

2013-06-25