Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUDDHA, skuren i trä, 1900-tal, sydost asien, bemålad, detaljer i glas, höjd 70 cm inkl fot
Skador
192946
2013-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här