Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOEKKOEK, Hermanus II (1836-1909) tillskriven: Holländsk stadsbild, bär signatur J van Couver, olja på pannå, 35,5x30 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling
Smärre färgbortfall
192949
2013-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här