Oljemålning Holland

Oljemålning Holland
Oljemålning Holland
Oljemålning Holland
Oljemålning Holland

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOEKKOEK, Hermanus II (1836-1909) tillskriven: Holländsk stadsbild, bär signatur J van Couver, olja på pannå, 35,5x30 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling

Smärre färgbortfall

192949

2013-06-26