Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Motiv från Italien, signerad och daterad Oscar Bergman 1912, akvarell, 22x31 cm

192957

2013-06-26