Marilyn Monroe fotografi

Marilyn Monroe fotografi
Marilyn Monroe fotografi
Marilyn Monroe fotografi
Marilyn Monroe fotografi

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn sitting, osignerad, daterad 5-16-2006, numrerad 119/200, höjd 50,5x40,5 cm

192962

2013-06-25