Nils Wedel olja
2013-06-26
192966
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WEDEL, Nils (1897-1967): "Komposition", signerad Nils Wedel, olja på duk, 50x60 cm