Nils Wedel olja

Nils Wedel olja
Nils Wedel olja
Nils Wedel olja
Nils Wedel olja
Nils Wedel olja
Nils Wedel olja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WEDEL, Nils (1897-1967): "Komposition", signerad Nils Wedel, olja på duk, 50x60 cm

192966

2013-06-26