Oskar Bergman akvarell och täckvitt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vårlandskap, signerad och daterad Oskar Bergman april 1940, akvarell och täckvitt, 36x50 cm

192971

2013-06-26