Kung Salomon oljemålning

Kung Salomon oljemålning
Kung Salomon oljemålning
Kung Salomon oljemålning
Kung Salomon oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (möjligen Spanien, 1800-tal): Kung Salomon, olja på duk, 62x87 cm

Duklagningar

192974

2013-06-25