Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
WILLEM G. F. JANSEN (Holland, 1871-1949): Kanalmotiv, signerad W G F Jansen, olja på duk, 40x60 cm
PROVENIENS: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm
192998
2013-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här