Willem G F Jansen oljemålning

Willem G F Jansen oljemålning
Willem G F Jansen oljemålning
Willem G F Jansen oljemålning
Willem G F Jansen oljemålning
Willem G F Jansen oljemålning
Willem G F Jansen oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

WILLEM G. F. JANSEN (Holland, 1871-1949): Kanalmotiv, signerad W G F Jansen, olja på duk, 40x60 cm
PROVENIENS: Fritzes Kungl. Hovbokhandel, Stockholm

192998

2013-06-26