Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FOTORAMAR, 2 st, krönta av kronor, fasettslipat glas, med kungliga fotografier signerade Oscar (Oscar II), höjd 21 cm
Smärre nagg
193003
2013-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här