Fotoramar med kungliga fotografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOTORAMAR, 2 st, krönta av kronor, fasettslipat glas, med kungliga fotografier signerade Oscar (Oscar II), höjd 21 cm

Smärre nagg

193003

2013-06-26