Gustaf Brusewitz oljemålning

Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning
Gustaf Brusewitz oljemålning

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

BRUSEWITZ, Gustaf (1812-1899): Fiskhandel, signerad och daterad G. Brusewitz 1863, olja på duk, 148x177 cm
UTSTÄLLD: Kungliga Akademien för de fria konsterna, Stockholm 1863, nr 46

Ytrepor

193004

2013-06-26