Gustaf Brusewitz oljemålning
Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
BRUSEWITZ, Gustaf (1812-1899): Fiskhandel, signerad och daterad G. Brusewitz 1863, olja på duk, 148x177 cm
UTSTÄLLD: Kungliga Akademien för de fria konsterna, Stockholm 1863, nr 46
Ytrepor
193004
2013-06-26