Fotoramar bl a nysilver

Fotoramar bl a nysilver
Fotoramar bl a nysilver
Fotoramar bl a nysilver
Fotoramar bl a nysilver
Fotoramar bl a nysilver
Fotoramar bl a nysilver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

FOTORAMAR, 1 par, 1900-talets första hälft, nysilver, FOTORAM, 1900-talets första hälft, förgylld mässing, vardera höjd ca 17 cm

193006

2013-06-26