Skänkskåp 1900-tal

Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal
Skänkskåp 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1900-tal, barockstil, betsat ek, ovandel med skedhylla, höjd 293, 182x41 cm

Slitage, torrsprickor

193009

2013-06-26