Jemt-Olov Persson tupp

Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp
Jemt-Olov Persson tupp

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PERSON, Jemt-Olov (1871-1947): Tupp, signerad JO Person, snidat trä, höjd 11,5 cm

Lagningar, skador

193011

2013-06-26