Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
800 SEK
KASTRULLER, med lock, 4 st, FORMAR, 3 st, 18/1900-tal, koppar
Smärre skador
193012
2013-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här