Kastruller formar koppar

Kastruller formar koppar
Kastruller formar koppar
Kastruller formar koppar
Kastruller formar koppar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

KASTRULLER, med lock, 4 st, FORMAR, 3 st, 18/1900-tal, koppar

Smärre skador

193012

2013-06-26