Lars Hillersberg oljemålning

Lars Hillersberg oljemålning
Lars Hillersberg oljemålning
Lars Hillersberg oljemålning
Lars Hillersberg oljemålning
Lars Hillersberg oljemålning
Lars Hillersberg oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HILLERSBERG, Lars (1937-2004): Stadsbild ,signerad och daterad Lars Hillersberg -68, olja på papper uppklistrad på duk, 100x130 cm

193016

2013-06-27