Golvur Mora 1800-tal

Golvur Mora 1800-tal
Golvur Mora 1800-tal
Golvur Mora 1800-tal
Golvur Mora 1800-tal
Golvur Mora 1800-tal
Golvur Mora 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, 1800-talets första hälft, vitbemålat, höjd ca 215 cm

Senare bemålad

193045

2013-06-26