Bord 1800-tal allmoge

Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge
Bord 1800-tal allmoge

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORD, 1800-tal, allmoge, originalmåleri, bordskiva i rent trä, underdelen målat i rött, kopplade ben, låda i sarg, löstagbar skiva, höjd 78, 147x81 cm

Slitage och skador, renoverat

193046

2013-06-26