Skrin krucifix
2013-06-26
193049
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIN, 2 st, KRUCIFIX, boullearbete, 1800-talets andra hälft, skrinens höjd 8,5 vardera, krucifixets höjd 22 cm
Skador, dekorbortfall