Kaffekoppar moccakoppar B&G Kunglig Dansk

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKOPPAR, med fat, 5 st, MOCCAKOPPAR, med fat, 11 st, porslin, 1900-talets första hälft, Bing o Gröndahl resp Kunglig Dansk, dekor av guldränder

Smärre nagg

193059

2013-06-26