Vinglas selterglas karaff

Vinglas selterglas karaff
Vinglas selterglas karaff
Vinglas selterglas karaff
Vinglas selterglas karaff

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINGLAS, 5 st, SELTERGLAS, 6 st, KARAFF, 18/1900-tal, graverad och kasad dekor, karaffens höjd 25 cm

Proppen ej tillhörande, smärre nagg

193065

2013-06-26