Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, furu, imitationsmålad, höjd 110, 106x50 cm, nyckel finns

Omarbetad, skador, lagningar

193068

2013-06-26