Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-tal, furu, imitationsmålad, höjd 110, 106x50 cm, nyckel finns
Omarbetad, skador, lagningar
193068
2013-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här