Astrid Wahlstedt oljemålning

Astrid Wahlstedt oljemålning
Astrid Wahlstedt oljemålning
Astrid Wahlstedt oljemålning
Astrid Wahlstedt oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WAHLSTEDT, Astrid (1877-1946): Drickande häst, signerad och daterad 1918, olja på duk, 54x74 cm

193082

2013-06-30