Skulptur Eva Englund

Skulptur Eva Englund
Skulptur Eva Englund
Skulptur Eva Englund
Skulptur Eva Englund
Skulptur Eva Englund
Skulptur Eva Englund
Skulptur Eva Englund
Skulptur Eva Englund

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OBJEKT, Eva Englund, bärnstensfärgata glas, signerad och daterad Orrefors Gallery -88, 96950 6-50 Eva Englund, höjd 17 cm

193091

2013-06-27