Bordsspegel gustavianskt stockholmsarbete
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSSPEGEL, gustavianskt stockholmsarbete, signerad IS under krona (Joseph Shürer d.y. 1727-85, spegelfabrikör och handlare i Stockholm), förgylld, 41x25 cm
Smärre skador och färgbortfall
193092
2013-06-26