Skål Gunnar Cyrén

Skål Gunnar Cyrén
Skål Gunnar Cyrén
Skål Gunnar Cyrén
Skål Gunnar Cyrén
Skål Gunnar Cyrén
Skål Gunnar Cyrén

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL, "Harmony", helkristall, signerad och daterad Orrefors 907272, Gunnar Cyrén Gallery 7-84, svagt tonad i blått och orange, längd 25, höjd 13 cm

193093

2013-06-27