Spegel svensk empire

Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire
Spegel svensk empire

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, svensk empire, bär otydlig stämpel, förgylld, dekor i pastellage fabeldjur, 66x41 cm

Renoverad, kompletterad, skador

193102

2013-06-26