Åke Åhlin oljemålning

Åke Åhlin oljemålning
Åke Åhlin oljemålning
Åke Åhlin oljemålning
Åke Åhlin oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÅHLIN, Åke (född 1913): "Dans på bryggan", signerad Åke Åhlin och otydligt daterad, olja på pannå, 33x41 cm

193117

2013-06-27