Richard Hall oljemålning

Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HALL, Richard (1857-1942): Blomsterstilleben, signerad och daterad Richard Hall 1930?, olja på duk, 60x50 cm

193124

2013-06-28