Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIKAR, 9 st., porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 23 cm

Lagningar, sprickor, nagg

193153

2013-06-27