Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, björk, 1900-tal, intarsia, höjd 763, 65x45 cm, nyckel finns
Slitage
193161
2013-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här