De Blieck hans art 1800-tal

De Blieck hans art 1800-tal
De Blieck hans art 1800-tal
De Blieck hans art 1800-tal
De Blieck hans art 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DE BLIECK, Daniel (1800-tal, hans art): Kyrkointeriör, olja på pannå, 25,5x20,5 cm

Retuscher

193168

2013-06-28