Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LESLIE, Charles (1835-1890): " Loch Vennachar", Pertshire, signerad och daterad
Cha Leslie 1865, olja på duk, 30x61 cm
Färgbortfall
193182
2013-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här