Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-06-28
193183
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap med ryttare, otydligt signerad, olja på pannå, 27x41,5 cm
Smärre ytskador