Skålfat Stig Lindberg

Skålfat Stig Lindberg
Skålfat Stig Lindberg
Skålfat Stig Lindberg
Skålfat Stig Lindberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, Stig Lindberg för Gustavsberg, fajans, längd 33x26 cm

Smärre nagg, bruksslitage

193192

2013-06-27