Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, Stig Lindberg för Gustavsberg, fajans, längd 33x26 cm
Smärre nagg, bruksslitage
193192
2013-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här