Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919): "En konstnärshustru", signerad CL, etsning, 22x29,5 cm

Fuktskada, gulnad

193217

2013-06-27