Henry Maine oljemålning

Henry Maine oljemålning
Henry Maine oljemålning
Henry Maine oljemålning
Henry Maine oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAYNE, Henry (1891-1975): Bymotiv, signerad, olja på duk, 50x65 cm

193221

2013-06-27